DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ŠŤASTNÁ SLEPICE -SELSKÁ VEJCE Z VOLNÉHO VÝBĚHU

Naše slepičky

       SELSKÁ VEJCE        

 PROČ PRÁVĚ VAJÍČKA OD NÁS? VAJÍČKA Z VOLNÉHO VÝBĚHU NA DOMÁCÍ STRAVĚ BEZ GRANULÍ ,PRŮMYSLOVÝCH SMĚSÍ A UMĚLÝCH MINERÁLŮ A VITAMÍNŮ,VŠE ČISTĚ PŘÍRODNÍ.PŘIROZENÉ CHOVÁNÍ SLEPIC,KDE SE MŮŽOU POPELIT,KDE SI MŮŽOU KDYKOLIV PROTÁHNOUT SVÁ KŘÍDLA,KDE SI SEZOBNE TO CO POTŘEBUJE.NAŠE STRAVA OBSAHUJE VŠE V POTRAVINÁŘSKÉ KVALITĚ (OBILÍ),MLÝNSKÉ PRODUKTY - PŠENIČNÉ KLÍČKY, KTERÉ KONZUMUJETE TAKÉ NAPŘ.V JOGURTU ,DÁLE PŘÍRODNÍ VITAMÍN A MINERÁL,TVAROH ,MLÉKO .PIVOVARSKÉ KVASNICE ATD........................

       OD SPOKOJENÉ SLEPIČKY ,DOBRÉ VAJÍČKO.

KDYŽ SLEPIČKA SNÁŠÍ VAJÍČKO S DOBROU NÁLADOU TAK I VY

       KDYŽ OCHUTNÁTE NAŠE VAJÍČKO MÁTE DOBROU NÁLADU !!! 

ODMĚNOU JE PAK KRÁSNÉ VELKÉ VEJCE ,OD TOHOTO ČTYŘLINIOVÉ HYBRIDA LEGHORNOVÉ TYPU,KTERÝ NESE I V NEPŘÍZNIVÁCH  PODMÍNKÁCH.

VEJCE JSOU OD 63 gr DO 100 gr KDY JSOU DVOUŽLOUTKOVÉ.

Naše vajíčka jsme museli přejmenovat na SELSKÁ VEJCE ,jelikož někteří farmáři ,krmí své slepičky průmyslovou směsí - granulema,nebo je mají zavřené v hale,aniž by viděli denní světlo,ty ostatní třeba poskytnou slepičkám volný výběh ,ale jsou přesto krmeny průmyslovou směsí - granulema .Ta svá vajíčka pak vydávají za farmářská .

CHceme naši produkci navýšit z důvodu velké poptávky po našich vejcích.Proto nás neváhejte kontaktovat ,budeme se snažit vás zařadit mezi stále zákazníky. 

    Domácí Vajíčka z volného výběhu     

 

         REGISTRAČNÍ ČÍSLO NAŠEHO HOSPODÁŘSTVÍ  1 CZ 1126  -  POD VETERINÁRNÍ KONTROLOU

 

    BÍLÁ VEJCE - LOHMAN N ..................150 - 240 Kč plato

                   

V NABÍDCE  I    10 KS    KRABIČKY.

Nosnice jsou ve volném výběhu,pastva,mléčné produkty,kukuřičné výpalky,míchanice,kopřivy (sezóně),obilí ,šroty ,přírodní vitamín a jiné................

GARANTUJEME OPRAVDU " DOMÁCÍ  SELSKÁ VEJCE "

Podívejte se na fotografie ,které jsou viz níže ,v jakém žijí - žily slepičky ,které snáší vejce pro supermarkety.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

    ZPŮSOBY CHOVU SLEPIC

KLECOVÝ ODCHOV - TÝRÁNÍ